Wat is De Studio?

De Koffiefilters is niet alleen een blog, maar ook een creatieve studio. Achter de schermen werken twee creatieve breinen: een designer en een online contentspecialist. Allebei met een hart dat sneller klopt van koffie én visuele storytelling.

We helpen merken in en rond de koffiewereld met het vertellen van hun verhaal. Van art direction, styling en fotografie tot online concepten en branded content die écht iets losmaakt. Wij bedenken én maken content waar je naar blijft kijken.

We werkten al voor mooie merken zoals Jacobs Douwe Egberts (o.a. Douwe Egberts, Pickwick, Piazza D’Oro, Laurentis), Smit&Dorlas, Brandsma Koffie en Maxxium (Damrak Gin, Galliano).
Wat ze gemeen hebben? Ze geloven, net als wij, in kwaliteit, sfeer en smaak.

Wij denken met je mee, creëren met zorg en nemen het werk uit handen. Zodat jouw merk opvalt, blijft hangen en precies de juiste sfeer ademt.

Op zoek naar een creatieve samenwerking die klopt van kop tot staart?
Stuur een mailtje naar info@dekoffiefilters.nl
Of nog beter: kom een kop koffie drinken in onze koffiestudio.

koffiefilters